کرکره برقی

کرکره برقی

عرضه انواع کرکره برقی اتوماتیک

کرکره برقی ها در جنس، طرح و رنگ مختلف و متنوع قابل استفاده در:

✔️ اماکن امنیتی

✔️ درب پارکینگ منازل

✔️ پنجره و بالکن منازل و اماکن تجاری و اداری

✔️ مغازه ها و پاساژها

✔️ سوله ها و کارخانجات صنعتی

آشنایی با انواع کرکره های اتوماتیک برقی

کرکره برقی

کرکره برقی

امروزه با نصب کرکره های برقی با انواع تیغه های آلومینیومی، گالوانیزه و پلی کربنات (شفاف) در طرح ها و اشکال مختلف و متنوعی نظیر تخت و قوس دار، می توان هارمونی زیبایی بین درب و نمای ساختمان ایجاد نمود. علاوه بر این امکان چاپ نوشته های دلخواه توسط لیزر بر روی تیغه های کرکره با کیفیت و ماندگاری بالا وجود دارد.

امروزه استفاده از کرکره های برقی فراگیر شده و بسیاری از ساختمان ها، مراکز صنعتی و تجاری و… از کرکره های برقی استفاده می کنند.

از مزیت های مهم کرکره های برقی که آن ها را مطلوب مصرف کنندگان قرار داده است می توان به افزایش ایمنی، استفاده آسان، صدای کمتر، صرفه جویی در انرژی و افزودن هارمونی مناسب به محیط نصب اشاره کرد. قیمت و هزینه نصب کرکره برقی اتوماتیک در برابر کاراﯹ آن بسیار مقرون به صرفه است. هم چنین محدودیت های مساحت درب در کرکره های برقی تا حد زیادی رفع شده به طوریکه با انتخاب تیغه مناسب می توان دربی تا بالای مساحت 50 مترمربع ساخت.

✅ کره کره برقی یکی از نیازهای ضروری اصناف و مغازه های سطح شهر برای حفظ امنیت کسب و کار آن ها می باشد.

این روزها کرکره های برقی با ورودشان به عرصه تکنولوژی، جایگاه خوبی را در میان در بهای اتوماتیک پیدا کرده اند. اما چرا استفاده از این محصول پیشنهاد می شود؟ تنوع در ساخت و تنوع در جنس آن ها، تنوع در رنگ، سرو صدای کم در مقایسه با کرکره های سنتی، عایق حرارتی بودن، طول عمربالا، امنیت و آسانی کار کردن با این محصول به گونه ای که تنها با فشردن یک دکمه ریموت از راه دور می توان آن را کنترل کرد و زیبایی نمای ظاهر آن، این محصول را مطلوب استفاده در مکان های گوناگون مسکونی، تجاری و صنعتی کرده است. امروزه طبق قوانین جدید شهرداری، ساختمان ها موظف به نصب کرکره های برقی برای درب پارکینگ خود هستند.

کرکره برقی

کرکره برقی