نصب درب اتوماتیک

نصب درب اتوماتیک

درب اتوماتیک در جهان دارای صنعتی با سابقه طولانی ای است. درب اتوماتیک ابتدا از کشورهای مدرن و اروپایی به سایر نقاط جهان گسترش یافت. شرکت درب اتوماتیک نوین کرکره با تکیه بر توانایی، مطالعات و بررسی های مختلف، بهره گیری از تجربیات و شناخت کافی از صنعت درب اتوماتیک اقدام به ارائه محصولات خود نموده است که در نوع خود جزء بهترین و با کیفیت ترین و شناخته شده ترین روش اتوماسیون می باشد.

استفاده از درب اتوماتیک به دلیل کارایی آسان و زیبایی چشمگیر در صنایع مختلف و ساختمان گسترش روز افزونی داشته است. استفاده از درب اتوماتیک شیشه ای نیز به همین صورت رواج یافته است.

این نوع درب بر خلاف درب های قدیمی علاوه بر توازون مناسب قیمت، کیفیت و کارایی بسیار بالا و عمل کرد راحت و روان، می توانند در صرفه جویی مصرف انرژی، فراهم آوردن آسایش و ایمنی متقاضیان خود نقش بسزایی ایفا کنند.

نوین کرکره با استفاده از تکنولوژی به روز دنیا و با پشتوانه قوی که شامل برخورداری از معتبرترین استانداردهای بین المللی به همراه گارانتی و همچنین خدمات پس از فروش و از همه مهم تر مشتریانی راضی از پروژه های مختلف که تضمین کننده مطمئن کیفیت بالای محصولات ما هستند آماده ارائه خدمات به شما عزیزان در تهران و دیگر استان های کشور است.

امروزه استفاده از سيستم های درب بازكن اتوماتيک در ساختمان ها و پاركينگ ها جهت راحتی انسان و امنیت بیشتر و همچنین مكانيزه سازی زندگی ما رو به رشده است، اين امر متقابلاً باعث ايجاد اشتغال برای افرادی كه به نصب و راه اندازی اين سيستم ها تسلط كافی دارند خواهد شد.

نصب درب اتوماتیک

نصب درب اتوماتیک

انواع سیستم های اتوماتیک درب و کرکره بر حسب نحوه باز شدن

بر حسب نحوه باز شدنشان و سیستم کارکردشان درب های اتوماتیک به چند دسته و نوع تقسیم می شوند:

  1. درب اتوماتیک پارکینگ ریلی: این نوع درب به صورت کنار بازشو و روی یک ریل باز می شود در ساخت آن بi جای استفاده از جک پارکینگی از موتور الکترومکانیکی استفاده می شود.
  2. درب اتوماتیک پارکینگ بازویی: در ساخت این درب از جک پارکینگی استفاده می شود و می توان یک درب معمولی را هم به راحتی بدون تغییر نوع درب با همان زیر ساخت و چهارچوب تبدیل به درب اتوماتیک پارکینگی نمود.
  3. درب اتوماتیک پارکینگ کرکره ای: برای تولید این نوع درب ها به جای جک از موتور مخصوص کرکره اتوماتیک استفاده می شود و ساختار درب نیز متشکل از چندین تیغه کرکره می باشد. از لحاظ هزینه ای به صرفه تر بوده و فضای کمتری را نیز اشغال می کند. دوام آن به دو عامل مهم یعنی کیفیت تیغه و موتور الکترومکانیکی بستگی دارد.

نصب درب اتوماتیک

نصب درب اتوماتیک